Polityka prywatności

Warunki korzystania z serwisu

Korzystając ze sklepu Agro Punkt akceptujesz zasady Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z którymkolwiek punktem, prosimy o niekorzystanie z serwisu firmy  ''AGRO-PUNKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością'' Sp. K.

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu www.agro-punkt.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, nazwisko, telefon i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły. Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych, na potrzeby firmy  ''AGRO-PUNKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością'' Sp. K. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

Zamawianie usług i produktów

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez serwis www.agro-punkt.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone. Wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych. Nie ma do niej dostępu nikt niepowołany, jest ona dobrze zabezpieczona. Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze sklepem, czyli realizacji zamówień. Wszystkie podane przez siebie informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć.

W momencie składania zamówienia będziemy Cię prosić o podanie:  imienia i nazwiska oraz pełnego adresu (w przypadku firmy – nazwa, adres, NIP);Twojego adresu e-mail; numeru telefonu; loginu i hasła. Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.

Niezapowiedziane wiadomości.

 ''AGRO-PUNKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością'' Sp. K. zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

''AGRO-PUNKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością'' Sp. K.

Wrocławska 96
62-800 Kalisz


telefon: 518-934-955
e-mail: